معرفی کتابخانه

كتابخانه و بانک مولتي مديا

تسلط به هر مطلب علمي از جمله زبان انگلیسی نيازمند به‌ کارگیری عملي از آن به طور مستمر و روزمره است. بدون شك قرار گرفتن در يك محيط انگليسي زبان بهترين فرصت است اما ممكن است در حال حاضر اين كار براي بسياري امكان پذير نباشد.

كتابخانه مؤسسه فرهنگي هنري نسل فردا پارسيان در سال 1382 تاسيس شد و به تدريج در حال تكميل و گسترش آن هستيم و در حال حاضر با در اختيار داشتن بيش از 10000 جلد كتاب و 5000 عنوان CD يك طيف متنوع آموزشي از جمله کتاب‌های داستاني ساده شده و يا متن اصلي، كتاب‌هاي علمي و ساير کتاب‌های ویژه آموزش زبان، انواع نرم افزارها و فیلم‌های ویژه آموزش زبان انگليسي، فیلم‌های سينمايي و علمي زبان اصلي با زیر نویس انگليسي و صدها ساعت نوار و CD صوتي با مطالب اختصاصي آموزش زبان انگليسي را گردآوري كرده است و سعي كرده است محيطي متنوع شبيه يك محيط انگليسي زبان را براي فراگيران ايجاد نمايد.

فعاليت هاي جنبي

كتاب خانه نسل فردا هر ساله در ترم دوم تابستان مسابقه اي تحت عنوان مسابقه مهارت هاي زبان انگليسي درسطوح مختلف برگزار مي كند كه يكي از پر طرفدارترين فعاليت هاي كتابخانه محسوب مي شود. زبان آموزان پس از ثبت نام در مسابقه و تهيه كتاب و نرم افزار مربوط به سطح خود مي توانند در مسابقه شركت كرده و برنده جوايز نقدي يا تخفيف از 100% تا 50%  شهريه بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید